Pavla Seidlerová

Rituel de Beauté je výsledkem mého dlouhodobého propojení s profesionální francouzskou kosmetikou Sothys Paris a vrcholem mého dětského snu.

Jako většina mladých slečen jsem i já v dětství se zájmem pozorovala maminku při líčení a nemohla se dočkat chvíle, kdy se o svou pleť naučím starat. Tato vášeň mě přivedla ke studiu kosmetického oboru a následně k velmi obohacující praxi ve frymburském Wellness hotelu, kde jsem měla poprvé možnost pracovat s kosmetikou Sothys. Právě zde jsem pochopila, že díky kvalitní kosmetice a individuální péči mohu dovést svou vášeň k dokonalosti, na jejímž konci jste vy, spokojení klienti. Od té doby jsem pojala Sothys nejen za svou kosmetiku, ale za svůj životní styl, jenž ráda sdílím se svými přáteli.

S nadšením jsem otevřela vlastní salon na rodné Šumavě, ale touha dále se vzdělávat a být co nejblíže nejnovějším trendům vedla mé další kroky do prestižních kosmetických salonů v Praze.

Po deseti letech praxe jsem se v roce 2017 rozhodla otevřít vlastní salon v pražských Vysočanech.

Mým přáním je, aby se Rituel de Beauté stal místem, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet. Aby i pro Vás byl Rituel de Beauté pravidelným rituálem krásy.

Pavla Seidlerová
NAHORU