Harmonie, relaxace, nevšední zážitek pro Vaše smysly

Kosmetička Pavla Seidlerová majitelka kosmetického salonu Rituel de Beauté v Praze - O nás

Náš příběh

Rituel de Beauté je splněním mého dětského snu a výsledkem dlouhodobého partnerství s profesionální francouzskou kosmetikou Sothys Paris.

Jako spousta žen jsem i já v dětství se zaujetím pozorovala maminku při líčení a nemohla se dočkat chvíle, kdy se naučím o svou pleť sama pečovat. Výsledkem mého zájmu bylo studium kosmetického oboru a první seznámení s kosmetikou Sothys při praxi ve frymburském Wellness hotelu. Právě zde jsem pochopila, že pouze spojení individuálního přístupu a kvalitní kosmetiky zaručuje dokonalý servis, na jehož konci jste vy, spokojení klienti.

“Mým přáním je, aby se Rituel de Beauté stal místem, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet. Aby se Rituel de Beauté stal pravidelným rituálem pro Vaši krásu.”

Pavla Seidlerová

Ošetření na míru

Ať potřebujete cíleně vyřešit aktuální potřeby a nedostatky pleti nebo jednoduše toužíte po odpočinku v duchu relaxačních rituálů Sothys Paris, všechna ošetření provádíme v duchu našeho motta: „Přizpůsobení kosmetického programu na míru“.

Pokud nevíte, pro jaké ošetření se rozhodnout, poraďte se s naší vyškolenou kosmetičkou, která v závislosti na Vašem životním stylu a momentálních potřebách pleti určí její potřeby, dle kterých společně vyberete nejvhodnější péči. Jako pozornost si navíc odnesete jedinečný osobní domácí program: „Recept na krásu“.

rituel o nas 5 - O nás

V Rituel de Beauté jsme přesvědčeni, že spojením poctivé ruční práce s účinky kvalitní kosmetiky výrazně zlepšujeme nejen stav a kvalitu pleti, ale i sebevědomí našich klientek a klientů.

exterier 01 1 - O nás

Prostředí

Rituel de Beauté je centrem krásy v klidné rezidenční čtvrti Nová Harfa v pražských Vysočanech. Parkování je možné v těsné blízkosti salonu. Využijete-li služeb MHD, nejbližší tramvajová zastávka „Kabešova“ je vzdálena 5 min chůze. Prostory salonu jsou bezbariérové.

Náš tým

pavla seidlerova rituel de beaute scaled 1 - O nás

Pavla Seidlerová

Zakladatelka

Sothys je mou srdeční záležitostí a Rituel de Beauté splněným snem, který spojuje lásku k péči o tělo s francouzským šarmem. Mým přáním je, aby jste v salonu zážili hlubokou relaxaci a uvolnění, aby jste při odchodu věděli, že Vaše příští návštěva bude ta u nás. 

kosmeticka marketa prokopcova rituel de beaute scaled 1 - O nás

Markéta Prokopcová

Kosmetička

Do praxe v salonu jsem naskočila ihned po studiu oboru kosmetička a nejlepším oceněním mé snahy o dokonalé ošetření jste vy, spokojení klienti se zdravou pletí a úsměvem na tváři.