Rituel de Beauté
Harmonie, relaxace, nevšední zážitek pro Vaše smysly

V elegantním interiéru inspirovaném francouzským stylem se můžete těšit na bohatou nabídku exkluzivních ošetření a příjemnou atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit Vaši spokojenost a pohodlí.

Specializujeme se na kosmetické procedury v péči o pleť a tělo, manikúru, pedikúru, profesionální líčení, depilaci a prodej kosmetiky Sothys Paris.

Jsme přesvědčeni, že naše poctivá práce spolu s kvalitní kosmetikou výrazně mění nejen stav a kvalitu pleti, ale i sebevědomí našich klientů.

Kosmetika na míru

S naší filozofií – přizpůsobení kosmetického programu na míru – Vám nejlépe poradí kosmetička, která své práci rozumí, Vaši pleť odlíčí, správně odhadne její potřeby a následně pro Vás vytvoří osobní „předpis na krásu“ v závislosti na momentálních potřebách Vaší pleti a na Vašem životním stylu.

Prostředí

Rituel de Beauté je centrem krásy v klidné oblasti rezidenční čtvrti Nová Harfa v pražských Vysočanech. Parkování je možné v těsné blízkosti salonu, parkovací zóny nejsou zavedeny. Využijete-li služby MHD, nejbližší tramvajová zastávka, „Kabešova“, je vzdálena 5 min chůzí. Prostory salonu jsem bezbariérové.

Naše hodnoty

Nepoužíváme žádné kosmetické přístroje, našimi nástroji jsou teplý dotek rukou a kvalitní, na zvířatech netestovaná kosmetika bez parabenů.

Zárukou kvality poskytovaných služeb je práce s profesionální francouzskou kosmetickou značkou Sothys Paris, která je používána v institutech krásy, wellness a spa ve více než sto dvaceti zemích světa a jejíž produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

Zakládáme si na profesionálním, ale přesto starostlivém přístupu ke každému klientovi. Proto také nabízíme garanci vrácení peněz v plné výši v případě, kdy s našimi službami nebudete spokojeni.

NAHORU