Péče o pleť / Salónní obličejové kúry

Vysoce účinná řešení pro dokonalou pleť, tzv. “Intenzivní kosmetické kúry“. Použitím kosmeceutických přípravků, které ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky, přetrvává cílený efekt po ošetření delší dobu.

Pro zvýšení účinnosti kosmetického ošetření vyvinula firma Sothys Paris exkluzivní metodu Digi-Esthetique®, která je kombinací masáže, tlaku prstů a drenáže. Digi-Esthetique® je skutečnou bránou blahodárnosti pro tělo i duši. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav dokonalé relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii.

Detox Energie™

Inspirován zahradami „Les Jardins Sothys™“ a více než čtyřmi lety výzkumu, přináší Sothys Paris komplexní řešení ochrany pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí: intenzivní ošetření založené na exkluzivní kombinaci trojice aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy.

Celé ošetření má šest základních fází a je doplněno nabídkou energizujícího séra pro domácí použití na dobu sedmi dnů. 

Výsledky jsou viditelné již od prvního ošetření. 100% spokojenost, pleť je nabitá energií a působí projasněně a prozářeně.

Délka ošetření: 1 hod. 15 min.
Cena ošetření: 2 850 Kč

Detox energie™ - Péče o pleť / Salónní obličejové kúry

Intenzivní ošetření mládí

Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí: vrásky a povolené rysy.

Vysoce sofistikovaná péče kombinující produkty s vysokou účinností (ßP3. TRI-KOMPLEX™: květy šafránu a jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem, zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaků stárnutí) a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář již po první aplikaci.

Omládněte až o 6 let během 3 ošetření!

Délka ošetření: 1 hod. 15 min.
Cena ošetření: 2 700 Kč

Intenzivní ošetření mládí - Péče o pleť / Salónní obličejové kúry

Intenzivní hydratační ošetření Hydra HYaluronic4 NOVINKA

Řešení na míru s maximální hydratační silou 4násobné kyseliny hyaluronové vhodné pro všechny typy pleti, pro ženy i pro muže.

Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique® modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace.

Již po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

Délka ošetření: 1 hod. 15 min.
Cena ošetření: 2 750 Kč

Vysoce hydratační ošetření s kyselinou hyaluronovou Hydra3Ha 1 - Péče o pleť / Salónní obličejové kúry