Pedikúra

Pro krásné a zdravé nohy, které se nebudete bát vyzout z bot a které budete rádi ukazovat.

Kompletní ošetření

Lázeňská pedikúra

Příjemný zážitek pro Vás i Vaše nohy spojující profesionální péči a zážitek ze špičkové kosmetiky. Použité přípravky poskytují jedinečné uklidňující léčivé možnosti pro osvěžení a vitalizaci nohou, které budou dokonalé.

Lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, peeling, termozábal, masáž a závěrečný krém, lakování  a výživa nehtů.

Délka ošetření: 60 min.
Cena ošetření: 1 150 Kč (včetně lakování nehtů)

Pedikura - Pedikúra

Lázeňská pedikúra s infinite shine lakem OPI

Pochlubte se krásně upravenýma nohama a nehty nalakovanými “infinite shine lakem” – moderním gelovým systémem nanášeným bez použití LED lampy, jehož aplikace ve třech jednoduchých krocích zajistí dokonalou přilnavost a vyšší lesk. Snižte olupování laku až o 60% s trvanlivostí lakování až 11 dní.

Lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, peeling, termozábal, masáž a závěrečný krém, lakování “infinite shine lakem”, výživa nehtů.

Délka ošetření: 75 min.
Cena ošetření: 1 250 Kč

Pedikúra Lázeňská pedikúra s infinite shine lakem OPI bw - Pedikúra

Gel laky

Lázeňská pedikúra s gel lakem OPI

Kompletní ošetření Vašich nohou doplněné o šetrné permanentní lakování nehtů nebo-li „Gel lak“. Trvanlivost lakování 3 – 4 týdny (k vytvrzení se používá UV lampa).

Lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, peeling, termozábal, masáž a závěrečný krém, lakování permanentním “gel lakem” s dlouhotrvajícím efektem, výživa nehtů.

Délka ošetření: 75 min.
Cena ošetření: 1 600 Kč

Pedikúra s gel lakem O.P.I. - Pedikúra

Odstranění gel laku

Odstranění gel coloru šetrným přípravkem s menší úpravou nehtů. Bez předešlé aplikace (poplatek je účtován v případě odstranění gel coloru z jiného salonu). Nelze objednat samostatně, pouze s jiným ošetřením nohou z nabídky.

Délka ošetření: 20 min.
Cena ošetření: 300 Kč

Pedikúra Odstranění gel laku - Pedikúra
rituel o nas 8 - Pedikúra

Pedikúra Praha 9

Vaše nohy jsou během každodenního shonu velmi namáhané. Ať jde o běžnou chůzi, ranní běh nebo mačkání se ve špatně padnoucích botách. 

Pravidelná pedikúra je skvělou možností, jak kontrolovat, zda jsou Vaše nohy v co nejlepším zdravotním stavu a zároveň je hýčkat profesionální péčí. Luxusní ošetření nohou může být zároveň perfektní záminkou k odpočinku a relaxaci.

Pedikúra s laky O.P.I.

Profesionální přípravky světové značky OPI navíc poskytují uklidňující a léčivé možnosti pro osvěžení a vitalizaci nohou, které budou které budou nejen krásnější, ale také hydratované a detoxikované.