Spolupracujeme

sothys spolupracujeme - Spolupracujeme

Sothys Paris je profesionální značka kosmetiky exkluzivně zasvěcená salonům krásy, SPA hotelům, lázním a wellness centrům.

Francouzská kosmetika Sothys Paris patří k nejexkluzivnějším světovým kosmetickým značkám, a to díky vysoké kvalitě a účinnosti svých výrobků a celkové filozofii komplexního přístupu. Je právem nazývána „multispecialistou“ ve svém oboru, neboť profesionální salonní kúry představují komplexní péči o pleť a tělo. Dokonalou image značky podtrhuje selektivní a zaručeně kvalitní dekorativní kosmetika.

Pletove mleko vitalite pro normalni az smisenou plet Lait demaquillant vitalite II - Spolupracujeme

Všechny přípravky Sothys Paris jsou vyráběny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí, bez parabenů a nejsou testovány na zvířatech.

Podle starověké řecké mytologie byla Sothys nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.

Dle legendy byl jedné noci při svých nebeských poutích krásou a třpytem mladé hvězdičky Sothys fascinován Saturn. Tak nádherná a krásná se mu nezdála ani oslňující Venuše. Ta ze žárlivosti přetrhla Saturnem napnuté řetězy, které měli hvězdičku Sothys přitáhnout a sevřít do jeho náručí. Zářící hvězda Sothys se zřítila z oblohy a navždy zmizela. 

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – Sothys Paris.

Laboratoře firmy Sothys založil v roce 1946 doktor biologie Max Hotz. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde poprvé představil fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry. 

V roce 1966 pařížský salon krásy odkoupila rodina Masů pocházející z lékařského prostředí, v němž vědci a chemici horlivě objevovali možnosti, které nabízel kosmetický průmysl. Masovi byli přesvědčeni o budoucnosti kosmetiky ve zkrášlujících centrech, proto se rozhodli vybudovat moderní mezinárodního firmu specializovanou výhradně na kosmetiku pro profesionální využití. V současnosti má společnost zastoupení ve více než 120 zemích světa a pařížský salon dodnes reprezentuje exkluzivitu Sothys na nejvyšší úrovni.

Na světový i český trh přináší Sothys Paris ucelenou řadu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce najdete také pánskou péči Sothys Homme, sluneční péči, sezonní trendové make-up kolekce a dekorativní kosmetiku, která obsahuje značný podíl pečujících složek přímo doplňujích pěsticí kosmetické výrobky.

Maximální efektivita a kvalita

Složení luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu Sothys zaručuje maximální kvalitu a efektivitu všech kosmetických přípravků, které zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak je možné zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

Vysokou kvalitu, účinnost a výbornou snášenlivost přípravků právě v našich zeměpisných šířkách podporují účinné látky z rostlin pocházejících převážně z vlastních zahrad Les Jardins Sothys™.

Spolupráce s kosmetickými profesionály

Salonní obličejové a tělové kúry jsou určeny výhradně pro ošetření v kosmetickém salonu. Pro Sothys Paris není důležitý pouze samotný prodej výrobků, ale i používané metody a způsoby ošetření, protože účinky kosmetických přípravků jsou efektivní pouze v případě správné aplikace. Salonní kúry jsou neustále zdokonalovány a úspěšně drží krok se světovým vývojem účinných aktivních látek a nejmodernějších metod. Dopřát si tak můžete např.  jedinečný „kosmeceutický program“, neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti vzniklé spojením dvou konceptů, cosmetic & pharmaceutical, které v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření.

Tělová profesionální ošetření pro wellness a SPA ve formě relaxačních, zeštíhlujících či detoxikační rituálů, jsou založeny na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Srdcem profesionálních ošetření je exkluzivní modelážní technika Digi–Esthétique® kombinující tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

Hledání originálních a cílených řešení na všechny problémy pleti, nabídka kompletních sofistikovaných a vysoce efektivních programů krásy už více než 70 let – to vše vyžaduje stálou investici do výzkumu a vývoje.

Tým vědců z labolatoří Sothys SOREDEC v Brive, výstižně pojmenovaný „výzkumná jednotka“, každý rok obnovuje technologické složení výrobků kombinující komfort a účinnost přípravků. Výsledné hi-tech formule vznikají ve spolupráci s pracovníky v mezinárodních laboratořích propojením vyspělé technologie a aktuálních trendů – aromaterapie, biotechnologie, algoterapie a smyslové kosmetiky. Všechny produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

OPI logo small - Spolupracujeme

Světová jednička v oblasti profesionální péče o nehty, společnost OPI, spadající do portfolia Wella Company, vyrábí kompletní řadu vysoce kvalitních profesionálních produktů se zaměřením na bezpečnost a inovace v oboru. Silně pigmentované laky OPI, známé svým výjimečným složením bez chemických látek (DBP (dibutylftalát), formaldehyd a toluen), módními barvami a ikonickými jmény, jsou mimořádně trvanlivé a odolné proti odlupování.

rituel o nas 8 - Spolupracujeme

OPI byla založena před více jak 40 lety v americkém Los Angeles původně jako společnost vyrábějící dentální materiály. Netrvalo však dlouho, než si zakladatelé všimli podobnosti mezi materiály používanými v dentálním a nehtovém průmyslu, což je inspirovalo k vyvinutí prvního akrylového systému určeného k aplikaci v nehtových salonech. Během pár let se OPI stala celosvětovým lídrem v profesionální péči a její úžasné laky si našly cestu i do domácího kosmetického arzenálu žen po celém světě.

Společnost OPI klade velký důraz na společenskou odpovědnost tím, že získanými finančními prostředky prostřednictvím dobročinných iniciativ zvyšuje povědomí o mnoha charitativních organizacích. Její produkty nejsou testovány na zvířatech a řada z nich byla vyznamenána světovou cenou Allure Beauty Award.