Péče pro muže

V našem kosmetickém salonu nabízíme celou škálu ošetření vhodných pro muže, vybrat si ale můžete z naší kompletní nabídky, pokud se nejedná o službu určenou výhradně ženám (např. tělové peelingy a brazilská depilace).

Péče o pleť

Pánské ošetření Sothys HOMME s výtažkem ze sopečné horniny

Energizující, detoxikační a relaxační rituál, který zahrnuje: precizní čištění pleti, masku na míru s vulkanickou horninou, relaxační masáž metodou Digi-Esthétique®, sérum proti stárnutí obohacené o rostlinný Anti-age komplex obnovující rovnováhu a tón pleti.

Délka ošetření: 1 hod.
Cena ošetření: 1 750 Kč

Pánské ošetření Sothys HOMME - Péče pro muže

KOREKČNÍ OŠETŘENÍ PRO AKNÉ A PROBLEMATICKOU PLEŤ

Trápí Vás akné, zanícená pleť, pupínky nebo černé tečky? Právě pro problematickou pokožku doporučujeme ošetření s vysoce koncentrovanými aktivními látkami přinášející zdravou, čistou a svěží pleť bez nedokonalostí.

Délka ošetření: 1 hod.
Cena ošetření: 1 650 Kč

KOREKČNÍ OŠETŘENÍ PRO AKNÉ A PROBLEMATICKOU PLEŤ muži scaled - Péče pro muže

Manikúra

Lázeňská manikúra

Kompletní profesionální ošetření pro dokonale upravené ruce a zdravé, čisté nehty.

Lázeň rukou, úprava nehtů a kůžičky, peeling, sérum na ruce, masáž, termozábal, lakování, aplikace séra a krému.

Délka ošetření: 45 min.
Cena ošetření: 800 Kč

Manikúra Lázeňská manikúra Quick manikúra bw - Péče pro muže

Quick manikúra

Rychlá, ale efektivní základní péče, která přispívá k pěstěnému vzhledu Vašich rukou.

Úprava nehtů a kůžičky, peeling, lakování, aplikace séra a krému.

Délka ošetření: 30 min.
Cena ošetření: 650 Kč

Manikúra Lázeňská manikúra Quick manikúra bw - Péče pro muže

Pedikúra

Lázeňská pedikúra

Velmi příjemný zážitek pro Vás i Vaše nohy spojující profesionální péči a zážitek ze špičkové kosmetiky. Použité přípravky poskytují jedinečné uklidňující léčivé možnosti pro osvěžení a vitalizaci nohou, které budou dokonalé.

Lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, peeling, termozábal, masáž a závěrečný krém, lak a výživa na nehty.

Délka ošetření:1 hod.
Cena ošetření: 1 100 Kč

Pedikúra - Péče pro muže

Depilace

Ať už jste sportovec nebo jednoduše preferujete méně ochlupení, v našem salonu si vyberete z široké nabídky depilace. Pro svůj lepší komfort můžete před ošetřením použít vanu se sprchou, která je Vám v depilační kabině k dispozici.

DEPILACE CELÝCH NOHOU TEPLÝM VOSKEM

Délka ošetření: 25 min.
Cena ošetření: 1 000 Kč

DEPILACE LÝTEK VČ. KOLEN TEPLÝM VOSKEM

Délka ošetření: 20 min.
Cena ošetření: 550 Kč

DEPILACE ramenou a zad teplým voskem

Délka ošetření: 25 min.
Cena ošetření: 800 Kč

DEPILACE PODPAŽÍ CUKROVOU PASTOU

Délka ošetření: 15 min.
Cena ošetření: 300 Kč

DEPILACE RUKOU TEPLÝM VOSKEM

Délka ošetření: 15 min.
Cena ošetření: 400 Kč

DEPILACE TŘÍSEL CUKROVOU PASTOU

Délka ošetření: 20 min.
Cena ošetření: 400 Kč

Péče o tělo

Z tělových ošetření z naší nabídky doporučujeme pánům: Relaxační balíček Sothys, Relaxační masáž tří vůní a nebo Relaxační masáž zad.

Kosmetický salon pro muže

Proces stárnutí se týká nás všech bez ohledu na pohlaví

Muži mají tendenci stárnout jinak než ženy a změny spojené s věkem u nich mohou být často spojeny s tím, že vypadají zralí nebo výrazní. Přesto i mužská pleť podléhá stárnutí. Příčiny můžeme hledat v genetice nebo faktorech životního prostředí a životního stylu, jako je stres, kouření, genetika nebo prosté zanedbání dostatečné  ochrany pokožky.

To, jak se muži fyzicky prezentují světu, může mít vliv na jejich sebevědomí a společenskou prestiž  bez ohledu na postavení nebo věk. Mužská fyzická přitažlivost je prapůvodní biologickou hodnotou nutnou k přežití, a proto jsou i muži nuceni vypadat dobře jak v osobním, tak v profesním životě. Je tedy pravdou, že se o svůj vzhled, pokud jde o oblečení, péči o pleť a postavu, starají stejně, ale z jiných důvodů než ženy. Muži jsou obecně pragmatičtí a netouží po extrémních vylepšeních, ale spíše po přirozeně vypadajících výsledcích s minimálním nepohodlím a prostoji.

Muži všech věkových kategorií tak stále častěji  vyhledávají kosmetická ošetření, která jim zachovají nebo navrátí mužný vzhled, potlačí nežádoucí emoční projevy a posílí kondici pleti. Neméně oblíbenými procedurami jsou manikúra a pedikúra, které zjemní kůži a během odborného ošetření přináší také uvolnění a odpočinek namáhaným končetinám.