Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření! Vaše pleť zajásá

Váháte, které z kosmetických ošetření je pro vás a vaši pleť to pravé? Nemusíte se rozhodovat hned – až vás v našem  v salonu poprvé přivítáme, společně vybereme ideální ošetření, které vaše pleť aktuálně vyžaduje. Se snadnějším rozhodováním vám mezitím může pomoci tento rozcestník.

Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření Vaše pleť zajásá kosmetika Praha Rituel de Beauté - Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření! Vaše pleť zajásá

Jak si vybrat kosmetické ošetření?

 1. Mezi našimi klienty je bezesporu nejoblíbenější Intenzivní hydratační ošetření, které namáhaná pleť ocení po celý rok. „Hydratací vždy začínáme. Patří totiž mezi základní péči, kterou přizpůsobujeme konkrétním potřebám vaší pleti v závislosti na jejím typu,“ vysvětluje Pavla Seidlerová, majitelka našeho kosmetického salonu.
  „Již po prvním ošetření je pleť viditelně nasycená a posílená a vy spokojená a zrelaxovaná. Proto také naši práci děláme.“  
 1. K často  vyhledávaným procedurám patří naše intenzivní kosmetické kúry. Používají se při nich kosmeceutické přípravky, které ovlivňují i hlubší, třetí vrstvy pokožky. „Efekt těchto kúr je viditelný až tři dny. Poté je samozřejmě vhodné pokračovat ve správné péči doma, čímž se ještě zesílí účinky tohoto ošetření,“ zdůrazňuje kosmetička Pavla Seidlerová. 
 1. Toužíte po oživení a omlazení pleti? Srdcem ošetření výše zmíněných intenzivních kúr je modelážní technika zvaná Digi–Esthétique®. Toto výjimečné ošetření kombinuje tlak prstů, masáž a odvodňování.
  „Posiluje se tak účinnost a výsledky použitých produktů a relaxačním účinkem se odbourává také stres,“ vysvětluje Pavla Seidlerová. Zlepšuje se cirkulace energie a pleť je výrazně oživená. Po ošetření tak v zrcadle uvidíte své mladší já! 
 1. Chcete vrátit čas o pár let zpět ještě výrazněji, alespoň co se stavu pleti týče? Pak oceníte výsledky ošetření přístrojem Sothys Micro DermoboosterTM. Důvod je nasnadě – slibuje velké omlazení. „Ošetření je vhodné pro ty, kdo touží po bezchybné pleti, hlavně pro ženy i muže 40+, kteří chtějí zpomalit přirozený proces stárnutí pleti,“ vysvětluje Pavla Seidlerová.
  Jedinečnost postupu spočívá v použití přístroje Micro DermoboosterTM, který v rámci jednoho ošetření spojuje microdermabrazi, microneedling a modeláž. „Speciální hlavice nejsou invazní a nenamáhají pleť tolik jako běžně používané přístroje,“ doplňuje výhody ošetření kosmetička. 
 1. Máte ráda novinky a originalitu? Vyzkoušejte naše Sezonní ošetření, které společnost Sothys představuje dvakrát do roka. Jde o speciální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací ve speciální edici.
  Tento původní koncept cílí na specifické potřeby naší pleti během různých ročních období. Před zimou tak váš obranný systém posílí dávka kyslíku se směsí minerálů, před létem pleť oživí koktejl vitamínů. 
Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření Vaše pleť zajásá kosmetika Praha Rituel de Beauté 2 - Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření! Vaše pleť zajásá

Nevíte, pro jaké ošetření se rozhodnout?

Zarezervujte si termín pro Základní ošetření a při úvodní konzultaci vám poradí naše vyškolená kosmetička. V závislosti na vašem životním stylu a momentálních potřebách pleti určí její potřeby, podle kterých společně vyberete nejvhodnější péči. Pokud si v rámci úvodní konzultace vyberete jakékoliv jiné ošetření pleti, rozdíl v ceně uhradíte po proceduře.

Jako pozornost si navíc odnesete osobní domácí program Recept na krásu. Doma pak můžete v péči pokračovat pomocí neokázale luxusních produktů značky Sothys. Produkty stejné značky, jakou používáme v salonu, totiž zajistí výraznější efekt. 

Mezi naše nejoblíbenější produktové novinky Sothys nyní patří například Oční sérum na povadlá víčka, Vyživující sérum na rty a Kapsle se sérem s čistým vitamínem C (na noc). Stálicemi v nabídce pak jsou oblíbené hydratační krémy, pleťové vody, gomáže, odličovací produkty i séra. Produkty nejsou rozdělené podle věku, ale podle stavu pleti,a s jejich výběrem vám v našem salonu rádi pomůžeme. 

Naším cílem totiž je, abyste byla šťastná a krásná taková, jaká doopravdy jste. 

Rituel de Beauté Luxusní Kosmetický salon Sothys Praha20200625 004224 MF3 4556 - Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších kosmetických ošetření! Vaše pleť zajásá